PANEL ÇİT KAPI SİSTEMLERİ
Panel Çit Kapı Sistemleri

Panel Çit Kapı Sistemleri Hakkında Bilgiler

Tek Kanatlı Kapı

Yaşantımız boyunca bulunduğumuz ortamlarda birbirinden farklı kapıların mevcudiyetini görürüz. Otomatik tek kanatlı kapı da sıklıkla karşımıza çıkan kapı türlerinden biridir. Bulundukları ortamda şık bir görüntü oluşmasını sağlayan tek kanatlı kapılar aynı zamanda konforlu bir biçimde kullanım sağlayarak kullanıcıları rahatlatmaktadır. Oldukça dayanıklı alüminyum materyallerin bir araya gelmesi ile oluşturulan bu ürün kullanıcıların uzun seneler boyunca kapı ihtiyacına çözüm olacak ve bulunduğu ortama şık bir görüntü katacaktır. Kullanılan sensör hassasiyeti itibari ile bulunulan alanda kapının ne zaman açılıp ne zaman kapanacağı da kullanıcı tarafından ayarlanacağı için gereksiz bir biçimde kapı açılması söz konusu olamaz. Bu özelliği ile de bulunulan ortamda ısı izolasyonunun sağlanmasında yardımcı rol oynamaktadır.

Kullanılacağı alanın genişliği özellikle belirlenmelidir. Çünkü bu genişlik oranında sensör ayarı yapılmaktadır. Yapılan sensör ayarı yardımı ile bu tarz kapıların her durumda açılmaması sağlanır. Kullanıldığı alanda yalnızca istenilen durumlarda kapının açılıp kapanması ile ısınma ve elektrik gibi giderlerden tasarruf yapmış olursunuz.

Panel Çit Kapı Sistemleri Özellikleri
STANDART GENİŞLİK
100 cm (her ölcüye imalat yapılır)
STANDART YÜKSEKLİK
100 cm, 120 cm, 150 cm, 200 cm
ÖZEL İMALATI
VARDIR HER ÖLÇÜDE YAPILIR
Ürün Resimleri
Panel Çit Kapı Sistemleri Panel Çit Kapı Sistemleri Panel Çit Kapı Sistemleri Panel Çit Kapı Sistemleri Panel Çit Kapı Sistemleri Panel Çit Kapı Sistemleri

Adres

Ahi Evran Mah. Sanayi 214. Sok. No:25 Sincan/Ankara

NasipTelOrgu.com
© 2021