ÜMİTKÖY PANEL ÇİT
PANEL ÇİT

Panel Çit Hakkında Bilgiler

200x250 cm panel çit teli günümüzün en çok kullanılan ve tercih edilen ürünleri arasındadır. Modern görüntülü bahçe teli sistemleri arasındadır. Estetik bir bahçe çiti uygulaması için yapılması gerekenler tel çiti uygulaması yaptırmak ve çevrenizi kötü niyetli kişilerden uzak tutmaktır. Çit uygulaması için bahçe teli montajı yapılmalıdır ve tel çit ölçüleride özenle seçilmelidir çit yaptırmak sizin ve ailenizin güvende olmasını sağlar.


panel çit teli 150 cmx250 cm fiyatları standart birim fiyatı ile satılır ve her çitin fiyatları farklıdır ayrıca her bütçeye uygun çit teli modeli vardır. Çit teli takılacak alanın ölçüsünü bilmeniz ve tel örgü yapan firma ile iletişim kurduğunuzda ne istediğinizi firmaya anlatıp fiyat talep etmelisiniz. Günümüzde çok ucuz ve uygun fiyatlı çit teli modelleri vardır bunlardan birisini seçebilir ve bahçenizi güven içerisine alabilirsiniz.


100x250 cm panel çit teli şuanda standart bir bahçe için gayet uygun bir ölçüde isterseniz bu ölçülerde çiti bahçenize uygulatmadan önce diğer ölçüler ile fiyat karşılaştırması dahi yapabilirsiniz. Bütçeye uygun ucuz panel çit modellerine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Panel çit teli bahçeye montaj işleri ve uygulamasını yaptırmak istiyorsanız bu işin sağlam takıldığına emin olun takan firmanın işleri bittikten sonra firma çalışanları işin yerinden ayrılmadan eliniz ile çit direklerini sallayarak ne kadar sağlam takıldığına emin olun eğerki bir sallanma veya saga sola yatma olur ise çiti yapan firma elemanını uyarın ve sıkılaştırmasını isteyiniz.


75 cm Panel Çit Fiyatları 35 37 TL arasında değişen fiyatları ile günümüzün en uygun tel çitleridir. Bu çitin boyu çok küçük olduğundan bahçenizin bu çitin boyu için uygun olup olmadığını kontrol ediniz. Bahçe çiti bir defa takılır ikinci bir kez bütçe harçamak istemiyorsanız kesinlikle elinize bir metre alarak diz kapağınızı ölçü alarak 70 cm boyutun yüksekliği nerenize geliyor buna bakın ve egerki size bu yükseklik yeterli olursa hemen siparişinizi verin.
Panel Çit ölçü ve Fiyatları Çit bahçe teli yüksekliği ve ölçüsü ile alakalı olup çitin ne kadar düşük ölçülerde veya yüksek ölçülerde olması ile fiyat değişikliği görmeniz mümkündür. Uygun ve ucuz olsun isterseniz çitinizi 50 cm ile 70 cm yüksekliklerde seçebilirsiniz, hayır benim çitim yüksek olsun derseniz 100 cm 120 cm 150 cm 200 cm arası yükseklik seçerseniz bunların fiyatlarıda diğer ürünlere göre tabiki fiyat olarak biraz daha pahalı olması görülebilir.

PANEL ÇİT FİYATLARI
PANEL ÇİT FİYATLARI
DOUBLE PANEL ÇİT
DOUBLE PANEL ÇİT
YÜKSEK GÜVENLİKLİ PANEL ÇİT
YÜKSEK GÜVENLİKLİ PANEL ÇİT
Panel Çit Özellikleri
Tel Kalınlığı
4 mm, 4,5 mm , 5 mm
RENK
YEŞİL 6005 ( Tüm Renkler yapılır)
Direk Profil
50x50 Kutu profil 1,5 mm 2mm
Bağlantı elemanları
Çelik klips, Çelik dübel, Vida, Profil Kapağı
(H) Yükseklik
50 cm 75 cm 100 cm 120 cm 150 cm 200 cm
Uzunluk
250 cm ( istediğiniz uzunluk yapılır)

Adres

Ahi Evran Mah. Sanayi 214. Sok. No:25 Sincan/Ankara

NasipTelOrgu.com
© 2021